Telefon : 0(212) 422 23 60

Email: info@vuralotomasyon.com.tr

Emniyet

ACİL STOP SWİTCHLERİ

Bu düğmeler, makinede çalışan kimsenin her an ulaşabileceği bir bölüme yerleştirilerek, bir tehlikenin oluşacağını hissedildiği anda düğmeye dokunmak sureti ile makinenin durmasına yardım etmektedir. Böylelikle daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı elde etmek mümkündür.

IMG-OUR
IMG-MENU

A22E-A22NE-P-A22NE-PD

IMG-MENU

ER Series

IMG-OUR
EMNİYET KAPI SWİTCHLERİ

Koruma kilitlerine sahip olan kapı switchleri emniyet alanında ilk çeşidi oluşturmaktadır. Özellikle giriş çıkış sirkülasyonu yüksek oranda olan iş yerleri ve plazaların güvenlik takipleri ve incelenmesi için ideal standartlara sahiptir. Bu ürünlerde ek parça olarak aktüatör bulunmaktadır.

IMG-MENU

D40ML

IMG-MENU

D40Z

IMG-MENU

D4BS

IMG-MENU

D4GS

IMG-MENU

D4NL

IMG-MENU

D4NS

IMG-MENU

D4SL-N

IMG-MENU

F3S-TGR-N_C

EMNİYET LİMİT SWİTCHLERİ

Limit switch yada diğer adıyla sınır şalteri, bir hareketli mekanizmanın temas etmesi sonucu mekanik olarak tahrik edilerek elektriksel kontakları pozisyon değiştiren elektriksel bir anahtardır. Limit switchin kontaklarının pozisyon değiştirmesi, yani açık konumdan kapalı konuma veya kapalı konumdan açık konuma geçmesi sonucu herhangi bir elektrik devresi açılır veya kapanır.

IMG-OUR
IMG-MENU

D4B-_N

IMG-MENU

D4F

IMG-MENU

D4N-_R

IMG-MENU

D4NH

IMG-OUR
EMNİYET PASPASLARI

Gelişmiş özelliklere sahip, montajı kolay emniyet paspası
1 ve 2 kablo tipi
EN ISO 13849-1 (PLd/Emniyet Kategorisi 3) ve EN ISO 13856-1 standartlarına uygundur
MC3 Emniyet Paspası Kontrolörü veya NX Emniyet Kontrolörü ile kullanılabilir
ANSI/RIA 15.06 dahil, Kuzey Amerika güvenlik standartlarıyla uyumludur

EMNİYET SENSÖRLERİ

Endüstriyel emniyet sensörlerimizle her zaman güvendesiniz! Günümüzde üretim son derece hızlı şekilde değişen esnek bir hal aldı. Sonuç olarak esnek, uyarlanabilir sensörlere ihtiyaç vardır.
Sensör teknolojilerimizin modern, akıllı fabrika ile ilgili artan gereksinimlere yönelik olarak ideal donanıma sahip olmasını sağlamak üzere farklı çözümlerde uygulanmak üzere kullanılabilen akıllı sistemler geliştirildi. Mekanik, manyetik, RFID, optik ya da kamera tabanlı olabilir: Emniyet sensörlerimiz daima üretkenlik ve kullanım kolaylığı üzerine odaklanır.

IMG-OUR
IMG-MENU

F3S-TGR-CL

IMG-MENU

F3SG-RA

IMG-MENU

F3SG-SR-PG

IMG-MENU

F3SH-RE

IMG-MENU

OS32C

fables template

Üstlendiği markaları ve ürünleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak temsil etmek ve sürdürülebilir ilişkilerle Endüstriyel Otomasyon alanında en üst konuma yükselmektir.

Adres

Yakuplu, Mermerciler San. Sit, 3. Cd. Beylikdüzü Osb No:5/2, 34524 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul

Telefon

0(212) 422 23 60

Mail

info@vuralotomasyon.com.tr