Telefon : 0(212) 422 23 60

Email: info@vuralotomasyon.com.tr

Hakkımızda

Buradan Başlayın

Otomasyon sistemlerimiz ile size kaliteli ve hızlı çözüm sağlıyoruz.

Zaman Kazan

Saatler veya belki haftalar sürebilen bir üretim işini saniyeler içinde tamamla.

İletişime Geçin

Bilgi ve şikayetlerle ilgili yardım ve daha fazlası için müşteri hizmetleri ekibine ulaşın.
Fables Template

Hakkımızda

Vural Otomasyon, 2018 yılında makine otomasyonu ve endüstriyel çözümler üretmek adına kuruldu. Firmamız sabit fikirler ile değil müşteri odaklı çözümler üretmek için hizmetlerini sürdürmektedir. Otomasyon alanında proje aşamasından itibaren, pano imalatı, kablolama, PLC programlama ve devreye alma dahil baştan sona kadar tüm hizmetleri vermekteyiz. Alan sınırı olmaksızın gıdadan sağlığa, tarımdan enerjiye otomasyonun olanak sağladığı tüm sektörlere Ar-Ge sağlamakta ve müşterilerimizin isteği doğrultusunda tüm sorunlarını çözmek adına çalışmaktayız. Genç ve dinamik kadromuz ile 7/24 tüm projelere desteğimizi sürdürmekte ve kalıcı çözümler üretmek adına kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Sadece otomasyona bağlı kalmaksızın otomatik kumanda ve basit çözümler ile müşterilerimize destek vermekte ve sonuçlandırmak adına çalışmaktayız.

Otomasyonu bize bırakın, zamanınız size kalsın!

Vural Otomasyon, kapsamlı Kontrol ve Otomasyon Çözümleri ile işletmenizin süreçlerini daha verimli ve üretken hale getirmenizi sağlar. Kontrol ve otomasyon, işletmenizin tüm makine ve ekipmanlarının birbiriyle uyumlu bir şekilde çalışmasına olanak tanır. Bu, işinizi daha güvenli, daha verimli ve daha üretken hale getirir.

307

MEMNUN MÜŞTERİLER

95

ŞİRKET ÜYELERİ

6

YILLIK TECRÜBE

Vizyonumuz

Çalışmalarında müşteri hedef ve arzularını temel alarak ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek,endüstriyel otomasyon konusundaki yetenek ve tecrübemizi, teknik kapasite ve çözüm odaklı çalışma prensibimizle birleştirerek, kısa sürede kaliteli çözümler sunmak ve müşterilerimizin amaçları doğrultusunda yürüttüğümüz projeleri yenilikçi ve girişimci bir firma olarak başarıya ulaştırmak “VİZYONUMUZ” dur.
Fables Template

fables template

Üstlendiği markaları ve ürünleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak temsil etmek ve sürdürülebilir ilişkilerle Endüstriyel Otomasyon alanında en üst konuma yükselmektir.

Adres

Yakuplu, Mermerciler San. Sit, 3. Cd. Beylikdüzü Osb No:5/2, 34524 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul

Telefon

0(212) 422 23 60

Mail

info@vuralotomasyon.com.tr