Telefon : 0(212) 422 23 60

Email: info@vuralotomasyon.com.tr

Kalite Kontrol

BARKOD OKUYUCULAR - RFID SİSTEMLER

Barkod okuyucular, bir barkodda kodlanmış bilgiler okunabilir verilere dönüştürüp bilgisayar ortamına aktarılmasını sağlayan cihazlardır. Bir ışık kaynağı, bir mercek ve optik darbeleri elektrik sinyallerine çeviren ışık sensöründen oluşur.
RFID teknolojisi radyo frekanslarını kullanarak nesneleri veya canlıları tanıma yöntemidir. Rfid, anten, etiket ve okuyucudan meydana gelir. Rfid anten; çipin kimlik bilgilerini rfid okuyucuya iletilmesini sağlar. Rfıd okuyucu, antenden gelen radyo frekanslarını dijital bilgiye dönüştürür.

IMG-OUR
IMG-MENU

Microhawk ID-20

IMG-MENU

MS-3

IMG-MENU

QX-830

IMG-MENU

V320-f

IMG-MENU

V330-F

IMG-MENU

V420-F

IMG-MENU

V430-F

IMG-OUR
GÖRSEL DENETİM SİSTEMLERİ

Görsel denetim; nesneyi yön, konum, kontrol, ölçüm gibi konularda denetimini sağlayarak, robotik alanlara, makinelere entegre edilebilen kamera ve kontrol sistemleridir. Örneğin, üretim hattının gerçek zamanlı kontrolünü sağlayarak, hatalarını anında sizlere bildirir, gerekli müdahaleyi otomatik yapabilir. Sistem verimlilik ve az maliyetli işlem sağlama kapasitesi sunar. Yüksek hız ve işleme gücü ile sizlere kolaylık sağlar.
Her uygulamaya özel kameralar ile gereksinimiz için gerekli kontrolleri seçebilirsiniz. Bu çözüm yollarıyla denetimi tam anlamıyla sağlayarak, üretim kalitesini ve performansınızı verimli bir şekilde arttırmanıza fayda sağlar. Uygulama sektörlerini inceleyecek olursak gıda, kozmetik, otomotiv, üretim hatları, sanayi üretim hatları, makine hatları başlıcaları sayılabilir

IMG-MENU

NY5

IMG-MENU

F330-F

IMG-MENU

F420-F

IMG-MENU

F430-F

IMG-MENU

FHV7

GÖRÜNTÜ İŞLEME KAMERALARI

Görüntüyü çizgi çizgi(line by line) yerine tek seferde algılarlar. Kalite kontrol sistemlerinde, barkod, qr kod okumada, seçme ve yerleştirme robotik sistemlerinde, mikroskobik sistemlerde ve diğer medikal sistemlerde kullanılmaktadır.

IMG-OUR
IMG-MENU

CameraLink Series

IMG-MENU

CoaxPress

IMG-MENU

DVI Series

IMG-MENU

GigE Vision

IMG-MENU

HD-SDI-SERIES

IMG-MENU

LineScanCamera

IMG-MENU

USB3.0 Series

fables template

Üstlendiği markaları ve ürünleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak temsil etmek ve sürdürülebilir ilişkilerle Endüstriyel Otomasyon alanında en üst konuma yükselmektir.

Adres

Yakuplu, Mermerciler San. Sit, 3. Cd. Beylikdüzü Osb No:5/2, 34524 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul

Telefon

0(212) 422 23 60

Mail

info@vuralotomasyon.com.tr