Telefon : 0(212) 422 23 60

Email: info@vuralotomasyon.com.tr

Product Otomasyon Sistemleri

Endüstriyer PC

Güçlü, güvenilir, ölçeklenebilir — ve her zaman sağlam Endüstriyel PC'miz tasarlanırken izlenen başlıca ilkeler güçlü, güvenilir ve ölçeklenebilir olmasıydı. Böylece, görselleştirme, veri işleme, ölçme ve kontrol için ideal özelliklere sahip olacaktı. Karmaşık bir yapının neden olacağı hataları ortadan kaldırmak için tasarımı basitleştirdik ve kesintisiz çalışma süresini maksimize etme ve maliyetleri düşürmek için diğer benzersiz tasarım özellikleri ekledik. Geleceği BT yönlendirecek: Omron’un IPC platformu sizi bunun bir parçası yapacak.
4. nesil Intel® Celeron® ve Intel® Core™ i7 işlemcilere dayalıdır
Windows Embedded Standart 7
Açık işletim sistemi, özelleştirilmiş yazılım ve donanımların çalıştırılmasına olanak tanır
Bilgi İşlem sistemlerinize erişim için Ethernet portu
15,4 ve 12,1 inç Endüstriyel ekran
Endüstriyel Box PC ve Endüstriyel Panel PC (Endüstriyel Box PC ve Entegre ekran) tipleri
IPC Makine Kontrolörü tipi: Sysmac makine kontrolü ve açık işletim sistemi

IMG-OUR
IMG-MENU

NY5

IMG-MENU

NYB

IMG-MENU

NTM

IMG-MENU

NYP

IMG-OUR
İNSAN MAKİNE ARABİRİMİ (HMI)

Kompakt ve modüler PLC'lerimiz ile kullanmak için akıllı ve dayanıklı bir HMI arıyorsanız, NB serisi tam da aradığınız şey. Diğer birçok özelliğinin yanında, sizlere portre ve manzara modu ile USB bellek desteği olan arka LED aydınlatmalı bir TFT LCD sunuyor. Ekran boyutları 3,5 inçten 10 inç'e kadar mevcuttur. Daha hızlı, daha etkili kontrol ve gözetim için ölçeklenebilir NA serisi HMI, daima değişen ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilecek olan daha doğal ve proaktif bir makine/operator ortamı sunmaktadır. NA serisi, Sysmac Platform'una dayanarak, total makinenin tamamen farkındadır ve aşağıdaki otomasyon alanlarının hepsini bir araya getirmektedir: mantık, hareket, görü, güvenlik ve görselleştirme. Entegre edilmiş bir projede size net bir görüş sağlar. Yüksek çözünürlüklü geniş ekranlar, 12" ve 15" (1.280 x 800 piksel)'in yanı sıra 7" ve 9" (800 x 480 piksel)'de mevcuttur.

IMG-MENU

NA Serisi

IMG-MENU

NB Serisi

IMG-MENU

NS Serisi

MAKİNE OTOMASYON KONTROLÖRLERİ

Makine Otomasyon Kontrolörü, Sysmac platformunun merkezinde yer alır. Omron PLC'lerde görmeye alıştığınız geleneksel güvenilirlik ve sağlamlıktan taviz vermeyen yazılım odaklı mimari ile hız, esneklik ve ölçeklendirilebilirlik sunan tek bir entegre makine kontrolörü. Makine Kontrolörü, hızlı ve hassas hareket kontrolü, hassasiyet, iletişim, güvenlik ve sistem dayanıklılığı bakımından zorlu makine kontrolü gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.
En hızlı döngü süresi: 125 μs
256 adede kadar senkon eksen
IEC 61131-3 standartlarına tam uygundur
Hareket Kontrolü için PLCopen Fonksiyon Blokları
Robotik işlevselliğiyle gelişmiş hareket
Dahili EtherCAT ve EtherNet/IP portları
IPC Makine Kontrolörü tipi: Sysmac makine kontrolü ve Açık işletim sistemi
Sysmac Studio: Konfigürasyon, Programlama, Simülasyon ve İzleme için IDE

IMG-OUR
IMG-MENU

NJ1

IMG-MENU

NJ3

IMG-MENU

NJ5

IMG-MENU

NX1

IMG-MENU

NX1P

IMG-MENU

NX7

IMG-OUR
PROGRAMLANABİLİR LOJİK KONTROLÖRLER (PLC)

Otomasyonunuz ister basit ve ekonomik çözüm gerektirsin, isterse hedefiniz ileri seviyeli, yüksek hızlı kontrol olsun, ihtiyacınız olan her şeyi Omron'un Programlanabilir Kontrolörler serisinde bulabilirsiniz.
Ve eğer sisteminiz büyür veya pazardaki taleplere bağlı olarak değişirse, sadece Omron'un aynı mimariyi paylaşan Kompakt PLC ve Modüler PLC serilerini sunduğunu göreceksiniz. Bu yüzden, programlarınız hem bellek paylaşımı hem de komut seti açısından daima yukarı doğru uyumludur
Uygulamanıza daima tam olarak eşleşen ölçeklendirilebilir bir PLC ailesi
Farklı ağlar üzerinden yönlendirilebilen kolay haberleşme
Sektördeki en iyi boyut/performans oranı

IMG-MENU

CJ2

IMG-MENU

CP1E

IMG-MENU

CP1H

IMG-MENU

CP1L

IMG-MENU

CP1W

IMG-MENU

CP2E

Uzak I/O

Kompakt uzak I/O üniteleri, sabit sayıda I/O noktasını yerden tasarruf sağlayan muhafaza ile birleştirir. Gerilim seviyesi, kopuk kablo, aktüatör, döngü süreleri ve IO-Link iletişimi için dahili akıllı izleme fonksi

IMG-OUR
IMG-MENU

NX Serisi

fables template

Üstlendiği markaları ve ürünleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak temsil etmek ve sürdürülebilir ilişkilerle Endüstriyel Otomasyon alanında en üst konuma yükselmektir.

Adres

Yakuplu, Mermerciler San. Sit, 3. Cd. Beylikdüzü Osb No:5/2, 34524 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul

Telefon

0(212) 422 23 60

Mail

info@vuralotomasyon.com.tr