Telefon : 0(212) 422 23 60

Email: info@vuralotomasyon.com.tr

Robotlar

KOLABORATİF ROBOTLAR

Otomasyonun Geleceği İçin Tasarlandı
Daha güvenli, programlaması daha basit ve diğer ekipmanlarla daha kolay entegre olan bu yeni kolaboratif robot serisi, insanlarla makinelerin uyum içinde çalıştığı akıllı üretim ortamına yönelik büyük bir adımı temsil eder.

IMG-OUR
IMG-OUR
MOBİL ROBOT

Mobil robotlar fiziksel bir noktaya sabitlenmemiş, tanımlanmış bir çevrede (karada, su altında ya da havada)hareket ederek istenilen fonksiyonları yerine getirebilen robotlardır. Hareket sistemlerine göre mobil robotlar tekerlekli, paletli ve ayaklı tiplere ayrılabilirler. Mobil robotlar sabit endüstriyel robotlardan farklı olarak serbest hareket imkanına sahip olduklarından gerçekleştirmeleri istenen fonksiyonlara ve çalıştırılacakları çevreye bağlı olarak daha karmaşık kontrollere, daha yüksek performanslı ve daha çok tipte sensöre ihtiyaç duyabilmektedirler. Mobil robotlar temelde insanlar için zor, tehlikeli ve sıkıcı olan görevleri yerine getirmek amacıyla tasarlanmıştır. Okyanuslarda ya da başka bir gezegende keşif yapmak, ince bir borunun içini temizlemek ya da sürekli aynı şekilde tekrarlanması gereken bir işi yapmak gibi. Mobil robotlar otonom ya da bilgisayar kontrollü olabilir. Fakat her iki kontrolde de sensörler kullanılmalı ve gerekli çevresel faktörler robot tarafından algılanabilmelidir. İnsansı robotlar, keşif amaçlı kullanılan su altı robotları, uzay araştırmalarında kullanılan robotlar, eğlence ve eğitim amaçlı kullanılan robotlar, askeri ve güvenlik amacıyla kullanılan robotlar yaygın mobil robot örnekleridir.

IMG-MENU

Filo Yönetimi

IMG-MENU

HD-1500

IMG-MENU

LD-250

IMG-MENU

LD-60-90

ROBOTİK ENTEGRELİ KONTROLÖR

Robotik Entegreli Kontrolörümüz, otomasyon teknolojisini mükemmel bir şekilde senkronize ederek müşterilerin üretimlerinin hızını ve doğruluğunu iyileştirmesini, tüm üretim hattını simüle etmesini, bakımı basitleştirmesini ve pazara sürme süresini kısaltmasını sağlar.
CPU başına 8 robota kadar kontrol
Tek bir CPU'da Robotik, Lojik ve Hareket entegrasyonu
Hareket kontrolü için IEC 61131-3 (JIS B 3503) standart programlama ve PLCopen fonksiyon bloklarıyla uyumludur
Robot ve hareket kontrolü için IEC 61131-3 (JIS B 3503) standart programlama ve geleneksel V+ komut oluşturmayla uyumludur
Değişkenlerle programlama, kullanıcıların karmaşık programları verimli bir şekilde oluşturmasına olanak sağlar
SQL DB Fonksiyonuna Sahip Modeller
PLC'lerden beklenen güvenilirlik ve dayanıklılıktan ödün vermeden hız sunar.
Doğrusal ve dairesel interpolasyon.
Elektronik dişli ve CAM senkronizasyonu.
Görsel denetim, servolar, robotlar ve IO gibi tüm EtherCAT cihazlarını kontrolörle senkronize ederek hızlı ve hassas kontrol.
Güvenilirlikten ödün vermeden hız sunar.

IMG-OUR
IMG-OUR
SABİT ROBOTLAR

Sabit robotlar sürekli tekrarlayan görevlerini pozisyonlarını değiştirmeden yapan robotlardır. Bunlar sanayi ortamlarında imalat ve montaj sektöründe çalışmaktadır. Bu türün içine Kartezyen / Portal robotlar, Silindirik robotlar, Küresel robotlar, SCARA robotlar, Belden robotlar (robotik kollar) ve Paralel robotlar girmektedir.

IMG-MENU

ECOBRA

IMG-MENU

HORNET

IMG-MENU

QUATTRO

IMG-MENU

VİPER

IMG-MENU

X Serisi

IMG-MENU

X-Delta 2+1

IMG-MENU

X-Delta 3+1

IMG-MENU

X-Delta 5

IMG-MENU

İ4H

IMG-MENU

İ4L

IMG-MENU

İX3

IMG-MENU

İX4.png

fables template

Üstlendiği markaları ve ürünleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak temsil etmek ve sürdürülebilir ilişkilerle Endüstriyel Otomasyon alanında en üst konuma yükselmektir.

Adres

Yakuplu, Mermerciler San. Sit, 3. Cd. Beylikdüzü Osb No:5/2, 34524 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul

Telefon

0(212) 422 23 60

Mail

info@vuralotomasyon.com.tr